Bursa Sesli Chat

19 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Sesli Chat

Bursa Sesli Chat

Bursa Sesli Chat

Bursa sesli sohbet sitemizde değerli Bursalı dostlarımızı ağırlamaktan gurur duyarız. Bursa sesli sohbet odaları rengarenk dostluğu sizlerle buluşturuyor. Bursa Marmara bölgemizde yer alan Türkiye’nin özel ilerinden biridir. Ekonomik açıdan doğal ve tarihsel açıdan Türkiye’nin önemli değerlerinden oluşan bir ilimizdir. Bursa tarihte en önemli durumu iste Osmanlı imparatorluğunun ilk başkenti olmasıdır. Bursa spor anlamında da öneme sahiptir İstanbul takımları dışında Trabzon spordan sonra tek şampiyon olan takımdır. 2 milyon 740 bin üzerinde nufüsu olan ilimiz Türkiye’nin en çok istihdam edilen 4. ili olarak ta önem arz eder. Bursa spor taraftar gurubu Timsahlar olarak anılmaktadır ve şampiyonlukta önemli desteği olmuştur.

Bursa ilimiz Türkiye’de büyük ekonomiye sahiptir  otomotiv, tekstil, makine, gıda sanayi sektörlerinde yer almaktadır. Tarihte ilk Havlu üretimi Bursa’da üretildiği söylenmektedir. Bursa’da en ünlü şeftalisi ile söz edilmektedir. Bunun yanı sıra kestane şekeri ile de meşhurdur. Bursa’nın Uludağ kış aylarında tatil için uğrak yerler arasında olup Gemlik ilçesi de Zeytini ile meşhurdur.

Bursa sesli chat odalarımızda Bursa’nın bütün değerlerine saygılı sohbet severler bulup kesinlik ile bir aile ortamında vakit geçireceksiniz. Bursa sesli chat sitemiz eğlenceli muhabbet ortamı olduğu gibi radyo ortamında müzik dinleyebilir ve dinletebilirsiniz. Bursa sesli chat kanalımıza giriş yapmak için hemen sesli sohbet giriş resimine tıklayarak panel kulanıcı adınızı yazıp cinsiyetinizi tıkladıktan sonra giriş yapabilirsiniz.