Balıkesir Sesli Chat

18 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Sesli Chat

Balıkesir Sesli Chat

Balıkesir Sesli Sohbet

Balıkesir sesli sohbet hizmeti verilen sitemizde Balıkesirli sohbet severleri her zaman sitemizde görmeyi bekliyoruz. Balıkesir hem Marmara hemde Ege bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Ayvalık ilçesi Yunanistan’a yakındır ve yaz tatilinde yerli turizm açısında önem arz etmektedir. 1 milyon 162 bin üzerinde nüfusa sahip olan Balıkesir Türkiye’nin nüfusa bakımından 17. ilidir.

Balıkesir tarihine değinecek olursak eski ismi Karesi olup 1926 da Balıkesir olarak değiştirlimiştir. Balıkesir ülkemizde önemli bir yer kaplamaktadır.Geçmişi Antik çağlara kadar dayanmakta olup özellikle Roma ve Bizans dönemine ait kalıntılar bulunmaktadır. Balıkesir’de ekonomi ve geçim kaynağı olarak zeytincilik ve balıkçılıktan sağlanmaktadır. Maden olarak bor minaralinin burda çıkmasıda önemli bir değerdir.

Balıkesir sesli chat boş zamanlarınızda vakit geçirmeniz inin dizan edilmiş bay ve bayanların rahatça sohbet edebileceği şekilde hazırlanmış olup gelişen teknoloji ile uyumludur. Balıkesir sesli chat odalarımızda sizler için yörenize uygun müzikler çalınıp eğlenceli ortam sunulmaktadır. Hemen sesli sohbet giriş linkimize tıklayıp giriş yapabilirsiniz.