Ağrı Sesli Chat

08 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Sesli Chat

Ağrı Sesli Chat

Ağrı Sesli Chat

Ağrı sesli chat sitemize öncelikle hoşgeldiniz. Ağrı doğu anadolunun en güzel illerinden biri olup kış aylarında oldukça soğuktur ama sizlere içinizi ısıtacak bir dostluk, arkadaşlık ortamı sitemizde sunmaktayız. Ağrı’nın en bilindik ilçesi olan Doğubeyazıt turizm açısından görülmesi gereken en büyük değerlerden olup İshakpaşa sarayıda bu ilçede yer almaktadır. Ağrılı halkımız özellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadırlar. Ağrı ilimizin nufüsu 145 bin civarıdır.

Ağrı sesli chat odalarımızda siz değerli Ağrılı yurttaşlarımız için hazırladığımız odalarımızda isterseniz müzik dinleyebilir, yada sesli ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Ağrı örf ve adetlerine uygun seviyeli bir arkadaşlık kanalı olarak hizmet verilen sitemizde bu kurallar çerçevesinde dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Ağrılı dostlarımızı sitemizde görmekten gurur duyarız.

Bir önceki yazımız olan Afyon Sesli Chat başlıklı makalemizde afyon sesli chat, afyon sesli chat odaları ve afyon sesli chat odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar